Jak vést děti k samostatnosti pomocí Montessori pedagogiky

Dvoudenní kurz s workshopem, který probíhá dvakrát do roka v rodinném a mateřském centru Sluníčko na Vsetíně

Během teoretické části si budeme povídat o tom, jak vést děti předškolního věku k samostatnosti ve všech oblastech (hygiena, oblékání, stolování, sebeobsluha, hraní, práce, usínání atd.) hravou, zábavnou a nenásilnou formou pomocí Montessori pedagogiky. Ukážeme si vhodné didaktické hračky a pomůcky, jež lze snadno a levně vyrobit z čehokoliv, co doma najdete. Během praktické části si společně výrobíme několik didaktických pomůcek k domácímu použití (platba dle spotřebovaného materiálu).

Aktuální termíny tohoto kurzu najdete v programu RMC Sluníčko, kde se rovněž můžete přihlásit osobně nebo telefonicky. Kurz je hrazen z projektu, avšak při vstupu do centra je nutno uhradit vstupní poplatek. Hlídání dětí je během kurzu zajištěno v herně RMC.

V případě zájmu je však možno zrealizovat tento kurz i na jiném místě nebo v jiném mateřském centru. 

zdarma

V RMC SLUNÍČKO

Při vstupu do RMC je nutno vždy uhradit vstupní poplatek.
Při výrobě pomůcek je platba dle spotřebovaného materiálu.

2

DENNÍ KURZ

1. den teoretická část
2. den praktická část

Kurz online

Nově můžete celý kurz shlédnout také online. Přihlásit se můžete prostřednictvím e-mailu. Bude vám zasláno heslo a návod, jak tento kurz spustit.

Přihlašovat se můžete přímo v centru, telefonicky +420 737 502 215 nebo na e-mail mc-vsetin@seznam.cz. Info na webu Sluníčka:

Máte-li další otázky nebo se chcete přihlásit na kurz, ozvěte se…

Mgr. Hanka Janíčková

ZAVOLEJTE

+420 608 635 902

ZASTAVTE SE

Ratiboř

IČ (nejsem plátce DPH)

73257524