Kurz angličtiny pro děti při ZŠ (3.-5. třída)

Dvoudílný konverzační kurz angličtiny Big Bugs 1 a 2, je určený žákům, kteří již mají základní znalosti jazyka z předchozího ročníku

Kurz tedy není vhodný pro úplné začátečníky. Začátečníci však mohou navštěvovat předchozí kurz Little Bugs. Výuka bude zaměřena zejména na konverzační, poslechové a výslovnostní aktivity, které jsou často při běžné školní výuce z časových důvodů nedostačující.
Učebnice Big Bugs získala ocenění British Council Innovation Award, používá tzv. story-based approach (výuka pomocí příběhů) a je zaměřena na výuku a rozvoj komunikativních schopností.

Neomezuje se tedy pouze na výuku slovní zásoby, písniček a říkanek, ale na rozvoj schopnosti aktivně komunikovat v cizím jazyce a reagovat na dotazy a pokyny. Aktivity pomáhají k lepšímu procvičení a zafixování jazyka probíraného v běžné školní výuce.
Výuka probíhá v malých skupinkách 5–10 žáků po vyučování při ZŠ Ratiboř, Hošťálková, Jablůnka a Mikulůvka. Žáci navštěvující školní družinu budou na dobu výuky z družiny uvolněni. 

33

VYUČOVACÍCH HODIN

Formou kroužku po školním vyučování
v odpoledních hodinách.

3500 Kč

KURZOVNÉ

SLEVA na 2. sourozence 500 Kč.
Možnost platby na dvě splátky.

zdarma

UČEBNÍ MATERIÁLY

Cena zahrnuje zapůjčení učebnice,
pracovní listy, poslechy v MP3.

WocaBee

Nově mohou žáci také využívat mobilní/počítačovou aplikaci na efektivní učení a procvičování probírané slovní zásoby WocaBee za poplatek 25 Kč/měsíc/žák. Více informací o této aplikaci naleznete na webu:

Pokud máte o tento kurz zájem, stáhněte si prosím přihlášku (viz tlačítko níže), vyplňte a zašlete na e-mail hanulka@seznam.cz

Máte-li další otázky nebo se chcete přihlásit na kurz, ozvěte se…

Mgr. Hanka Janíčková

ZAVOLEJTE

+420 608 635 902

ZASTAVTE SE

Ratiboř

IČ (nejsem plátce DPH)

73257524